Smile Adsl Teknik Servis Hizmeti
İstanbul genelinde Smile Adsl Nokta Teknik Servis Hizmeti
Sertifika ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi
Mzm Bilgisayar; Organizasyon, Teknik Danışmanlık Hizmetleri, Veri Giriş Hizmetleri, İletişim, Yazılım, Kurulum ve Bakımı, Yazılım Geliştirme için Personel Temini, alanında Kalite Belgesine sahiptir.
http://www.mzmsoft.com.tr/Pages.aspx?PageId=21
İçerik Yönetimli (CMS) Web Site Projeleri ve Masaüstü Yazılımları
2003 tarihinden beri birçok kurum ve kuruluşa, talepleri doğrultusunda içerik yönetimli web site projeleri ve masaüstü (pc) yazılımları geliştirdik, uyguladık. Bitmiş olarak 80 civarında masaüstü yazılımı 100 lerce web projesi geliştirdik ve uyguladık.
http://www.mzmsoft.com.tr/Pages.aspx?PageId=6
Validesuyukonutları Site Yönetimi Yazılımı
Validesuyukonutları'nın güvenlik giriş çıkış takip, aidat takip (üye dahil), yönetici paneli de dahil olmak üzere site ile ilgili birçok işlemin yapılabildiği yazılım hizmeti.
http://yonetim.validesuyukonutlari.com/
İstanbul Büyükşehir Belediyesi İnternet ve Bilgi Erişim Merkezleri (Belnet)
İstanbul ilçelerinde bulunan Belnet İnternetevleri'nin 2(iki) yıl, Bilgisayar, Bilgisayar ve İnternet Güvenliği, Ağ ve İnternet Sistemleri, Yazıcı, Server (Sunucu) ve Çevre Birimlerinin Bakım ve Onarım Hizmetleri.
http://www.belnet.com.tr/index1.html
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (İSMEK)
İstanbul ilçelerinde bulunan İSMEK Bilgisayar Kurs Merkezleri'nin 5(beş) yıl Bilgisayar, Bilgisayar ve İnternet Güvenliği, Ağ ve İnternet Sistemleri, Yazıcı ve Çevre Birimlerinin Bakım ve Onarım Hizmetleri.
http://ismek.ibb.gov.tr/portal/default.asp
Letterport - Türkiye'nin Yerel Sosyal Paylaşım ve İletişim Portalı
Türkiye'nin Yerel Sosyal Paylaşım ve İletişim Portalı olan letterport.com'un yazılım, uygulama ve geliştirilmesi hizmeti.
http://www.letterport.com
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi - İçerik Yönetimi ve İletişim Portalı Yazılımı
İBB Gençlik Meclisi web sitesi (cms) ve iletişim (yönetim içi mesajlaşma, dosya paylaşımı, komisyon bildirimleri, duyuru, haber ve kayıt işlemleri) programlama ve uygulama hizmeti.
http://www.ibbgenclikmeclisi.com/